Eshop Babalác

Babalác – viac ako len ďalší e-shop s hračkami

Ako rodičia určite často premýšľate, kde kúpiť kvalitné hračky pre svoje deti.

My sme natrafili na jeden zaujímavý e-shop, ktorý nás veľmi prekvapil. A hneď na úvod musíme napísať, že veľmi milo.

 

Babalác – pre najdôležitejších ľudí na svete

Web Babalac.sk sme registrovali už dlhší čas, viackrát sme z neho čerpali informácie do našich článkov. Vždy sme na ňom našli kvalitné články či posťahovali omaľovánky pre našich drobcov.

Pred pár týždňami sme si všimli, že hore v menu pribudla položka E-SHOP. Boli sme veľmi zvedaví či to bude len ďalší z mnohých e-shopov pre deti, alebo nám ponúkne niečo viac.

A veruže ponúkol.

Hneď na úvod nás prekvapila ponuka hračiek – nenašli sme tu ani jednu plastovú hračku, všetko len drevené (resp. z iných, k prírode šetrných materiálov).

Tiež nás prekvapilo, že v e-shope sa predávajú len hračky, ktoré deťom okrem zábavy, pomôžu aj s rozvojom. To je veľmi veľké plus!

 

Babalác hračky
Odporúčaná ponuka hračiek.

 

Kvalita nad kvantitou

Ak dobre počítame, tak v e-shope sme našli cca 150 druhov hračiek. To sa nám tiež páči a tento počet nahráva dlhodobej udržateľnosti a nám rodičom poriadne uľahčuje výber.

E-shop sa prezentuje tým, že vyberá len tie najlepšie hračky od kvalitných značiek. A my to môžeme potvrdiť: značky ako Haba, Janod, Djeco patria medzi špičku.

Ako hovorí zakladateľ e-shopu, Juraj Kuracina: „Ako rodič viem, že kvalitné hračky sú pre dieťa veľmi dôležité. Dieťa nemusí mať veľa hračiek, stačí mu len niekoľko, ale tých správnych. Takých, čo dieťa nielen zabavia, ale aj napomôžu rozvíjať jeho zmysly a schopnosti. U nás v obchode preto nikdy nenájdete rôzne strieľačky, postavičky bojovníkov a pod. Každú jednu hračku vyberáme veľmi starostlivo a naozaj sa snažíme ponúkať len to najlepšie.“

 

Škriatok Babalác

škriatok Babalác

Čo nás veľmi zaujalo je postavička, ktorá vás bude sprevádzať celým e-shopom. Je to škriatok Babalác a vyzerá naozaj dobre. 🙂

„Od začiatku sme chceli, aby s nami bol nejaký maskot. Rozhodli sme pre škriatka, ktorý predstavuje múdrosť a zvedavosť. Volá sa Babalác a vždy sa snaží každému pomôcť. Ako si on rád spieva: Ja som škriatok Babalác, čo má všetky deti rád, veľmi rád sa s nimi hrám, hračky pre ne vyberám.“ hovorí Juraj.

 

Nákupom v e-shope pomáhate

E-shop Babalác je partnerom Dobrého Anjela a každý mesiac posiela časť peňazí z predaja práve tejto organizácii. To nám je veľmi sympatické a chválime.

Opäť zakladateľ: „V živote sa riadim heslom – Na čo je človek, ak nerobí svet lepším? A presne túto myšlienku by mal predstavovať náš obchod. Osobne prispievam na Dobrého Anjela od roku 2014 a tak som si povedal, že aj v rámci firmy budeme pomáhať. V dnešnom svete podľa mňa platí, že kto môže pomôcť, mal by pomôcť.“

 

Objednali sme si a takto to dopadlo

Aby sme nepísali len tak do vetra, z e-shopu sme si nejaké hračky objednali aj my.

Objednávku sme spravili v pondelok ráno a už v utorok nám bol tovar doručený. Takže chválime za rýchlosť, aj dôkladné balenie.

Cena hračiek aj dopravy boli veľmi fajn a všetky hračky majú skladom, takže za nás tento obchod určite odporúčame.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *